چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۱۲

با حضور کارشناس مرکز بهداشت شهید بلندیان؛

وضعیت بهداشتی بازارچه سپه و بازار بزرگ قزوین بررسی شد

بازدید نماینده شبکه بهداشت، عوامل انتظامی، نماینده کارگروه ساماندهی بازار و کارشناسان سازمان ساماندهی مشاغل شهری از بازارچه سپه و بازار بزرگ قزوین انجام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری قزوین، اصغر الهیاری اظهار کرد: در پی ثبت شکایت مردمی و دستور معاون دادستان قزوین در خصوص انتشار بوی نامطبوع، عدم رعایت نکات بهداشتی و مزاحمت شغلی بازدید مشترک کارشناسان سازمان و مرکز بهداشت از بازارچه سپه و بازار بزرگ قزوین انجام شد.


او در ادامه گفت: به دلیل حساسیت این موضوع که با بهداشت محیط و سلامت شهروندان ارتباط مستقیم دارد، در این مرحله به کسبه آموزش و تذکرات لازم جهت رعایت مسائل بهداشتی و رفع مزاحمت ارائه شد و در صورتی که تمهیدات اعلامی رعایت نشود پرونده متخلفان به مراجع قضایی ارجاع خواهد شد.


الهیاری در پایان یادآور شد: شهروندان عزیز در صورت مشاهده تخلفات صنفی از قبیل سدمعبر، آلودگی صوتی، آلودگی محیط و عدم رعایت مسائل بهداشتی می توانند موضوع را از طریق سامانه ۱۳۷ شهرداری قزوین یا شماره ۳۳۸۸۵۲۱۱ اعلام نموده تا در اسرع وقت، اقدامات قانونی جهت رفع مشکل انجام شود.

تصاویر مرتبط