چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۱۲

تابستان ۱۴۰۱ با کلاس های تابستانه فرهنگسرا بانو حضرت زهرا (س)

ثبت نام کلاس های ترم تابستان فرهنگسرا بانو حضرت زهرا (س) سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین از اول مرداد آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ بیش از ۳۰ عنوان کلاس های آموزشی در رشته های مختلف برای کودکان، نوجوانان، جوانان و بانوان در فرهنگسرای بانو حضرت زهرا (س) برگزار شود.

 بنابراین گزارش؛ در بخش هنری و صنایع دستی کلاس های متنوعی نظیر خوشنویسی، خیاطی، چرم دوزی، عروسک دوزی، نقاشی و طراحی، نقاشی کودک، شمع سازی و بافتنی و قلاب بافی، طراحی پارچه، قالی و گلیم بافی، رودوزی سنتی، کاشی معرق برای علاقه مندان و هنر دوستان دایر است.

این گزارش می افزاید: همچنین کلاس های شاد کودکان سه الی ۱۰ سال در خانه کودک نظیر نقاشی، سفالگری، شعر و قصه، چرتکه و رباتیک، موسیقی، تئاتر و نمایش کودک در این فرهنگسرا برقرار است.

بر اساس این گزارش؛ از دیگر کلاس های دایر در فرهنگسرا بانو حضرت زهرا (س) می توان به نمایشنامه نویسی و فن بیان اشاره کرد که با استقبال خوب شهروندان مواجه شده است.

بنابراین گزارش؛ همچنین در این فرهنگسرا کارگاه های مادر و کودک، کارگاه یک روزه روانشناسی، کارگاه یک روزه تغذیه و سلامت، کارگاه یک روزه مهارت های زندگی و کارگاه یک روزه همسران موفق برپا است.

گفتنی است؛ علاقه مندان شرکت در این کلاس ها می توانند به بلوار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، جنب بوستان هشت بهشت، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین طبقه چهارم مراجعه کنند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط