چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۸/۲۴

سامانه ثبت گزارش تخلفات شهرداری قزوین(سوت زنی) راه اندازی شد

اسفندیاری مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین گفت:سامانه ثبت گزارش تخلفات شهرداری قزوین(سوت زنی) راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین؛ محسن اسفندیاری  با اعلام این خبر افزود: به منظور ثبت گزارش تخلفات و فساد در مجموعه شهرداری قزوین توسط شهروندان و  پرسنل این مجموعه، سامانه ای با عنوان سوت زنی به سفارش اداره بازرسی شهرداری و توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات راه اندازی شده و در دسترس قرار گرفته است.

 

اسفندیاری اضافه کرد: از طریق این خدمت کلیه شهروندان و پرسنل شهرداری قزوین می توانند گزارش های تخلف و فساد در مجموعه مدیریت شهری را ثبت و  ارسال نمایند.

 

وی افزود: پس از ارسال این گزارش ها، اداره بازرسی شهرداری قزوین موظف است اقدامات لازم را به منظور بررسی گزارش های ارسالی انجام دهد و در صورت صحت موضوع، آن را پیگیری کند.

 

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین در پایان خاطرنشان کرد: کاربران می توانند برای بهره مندی از این خدمت می توانند به سامانه قزوین من به نشانی http://my.qazvin.ir/Request/AddNM/1229 و یا پرتال شهرداری قزوین بخش خدمات الکترونیک مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/

تصاویر مرتبط